Jesteśmy firmą, która pracę z agregatami prądotwórczymi zaczynała od montaży agregatów i przygotowywania instalacji elektrycznych do podłączenia zasilania awaryjnego. Bazując na naszym doświadczeniu, wiemy jakie wymagania stawiane są układom zasilania awaryjnego i na jakie przeszkody i komplikacje mogą zostać narażeni nowi właściciele agregatów prądotwórczych. Projektując zasilanie awaryjne dla klienta bierzemy je wszystkie pod uwagę, dlatego o naszych projektach mówimy, że są dokładnie dopasowane do wymagań naszych klientów.

Agregat prądotwórczy jak każde urządzenie mechaniczne wymaga dbania o jego stan techniczny, zapewnienie zgodnych z wymaganiami producenta warunków pracy agregatu oraz właściwie przeprowadzane przeglądy serwisowe sprawi że, otrzymamy urządzenie przygotowane do pracy w długim okresie czasu.

Ze względu na konieczność cyklicznego serwisowania agregatów prądotwórczych, specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksowe zakresy usług rozpoczynające się od monitoringu aż po pełen zakres łącznie ze specjalnymi ofertami usług ubezpieczeniowych.