AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

Agregaty stacjonarne

W ofercie posiadamy szeroką gamę generatorów prądotwórczych renomowanych producentów agregatów prądotwórczych. Współpracujemy m.in. z takimi firmami jak: Himoinsa, Fogo, SumeraMotor, SDMO, OnisVisa Mosa Endress Elmeco.

Proponujemy następujące warianty modeli agregatów stacjonarnych:

Agregat prądotwórczy
stacjonarny otwarty
Agregat prądotwórczy
stacjonarny zabudowany
Agregat prądotwórczy
mobilny na przyczepie

Na życzenie klientów, w przypadku wielu modeli agregatów stacjonarnych, możliwe są rozwiązania umożliwiające transport takiego agregatu. Są to przyczepki samochodowe lub specjalne układy jezdne do transportu np. po terenie zakładu, a także montoważ na zabudowach samochodów dostawczych, samochodów ciężarowych lub samodzielnych naczepach i kontenerach. Wszystkie te rozwiązania pozwalają na zapewnianie zasilania w miejscach w których występują niedobory mocy lub brak jest zasilania z sieci elektroenergetycznej.

Agregaty prądotwórcze stacjonarne bardzo często wykorzystywane są jako źródło zasilania awaryjnego w połączeniu z układami automatyki SZR AMF ATS, które zapewniają wygodną i bezpieczną obsługę.

Zapewniamy wsparcie!

  • pełne wsparcie od momentu podejmowania decyzji
  • doradzamy różne rozwiązania
  • zwracamy uwagę na wszystkie aspekty związane z wyborem urządzenia.

Zachęcamy do wypełnienia naszego formularza.
Pozwoli nam on poznać Państwa preferencje i wymagania stawiane przed agregatem. Dopasujemy agregat do Państwa potrzeb, a także przedstawimy ofertę na zakup urządzenia oraz ewentualnie jego montaż i uruchomienie.